Vítejte

Vítáme Vás na našich stránkách, které jsme pro Vás připravili, abychom Vám umožnili se blíže seznámit s naší novou Pivní restaurací Cechovní dům. Naše Pivní restaurace je otevřena od 1. března 2015 a láká na několik druhů piva a dobrou kuchyni, kde se specializujeme na teplou kuchyni, která Vám nabídne ochutnat z několika druhů specialit z masa.

Dále bychom Vám chtěli nabídnout každodenní služby v podobě MENÍČEK, kde máte na výběr ze dvou druhů jídla, kterým můžete, v našem nově vybudovaném interiéru, příjemně strávit polední pauzu.

Součástí naší Pivní restaurace je i stylový salonek, kde si můžete objednat oslavu svých narozenin, výročí či školního srazu. Jistě Vás okouzlí a nadchne atmosféra u hořícího krbu v útulném prostředí. Vedle salonku se nachází menší venkovní posezení, kde si můžete dát dobré víno z naší nabídky z domácích sklepů či jiné občerstvení.

Naše restaurace je NEKUŘÁCKÁ, ale vytvořili jsme i prostory pro kuřáky ve venkovní části. Pro milovníky piva v nápojovém lístku nechybí čepovaný Pilsner Urquell, Kozlík, Radegast 10°, Ryze Hořká 12°, Nefiltrované pivo. Nápojový lístek dále doplňuje čepovaná Kofola, široká nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů a káva značky Segafredo.

Rezervace míst je možná telefonicky.

S radostí Vás u nás uvítáme a s laskavostí a vstřícností obsloužíme.